Первенство г.Златоуста
по спортивному ориентированию
27.08.2017, г.Златоуст
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТОВ
Ж-12, 6 КП, 2.100 м, набор высоты 60 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 31) 2( 32) 3( 33) 4( 34) 5( 35) 6( 36)
1 Рахманкулова Алиса 142 2007 00:23:46 +00:00 1 5:47( 31)( 1) 3:43( 32)( 1) 4:17( 33)( 3) 3:56( 34)( 1) 2:50( 35)( 1) 1:58( 36)( 1) 1:06( 90)( 1)
5:47( 31)( 1) 9:30( 32)( 1) 13:47( 33)( 1) 17:43( 34)( 1) 20:33( 35)( 1) 22:31( 36)( 1) 23:37( 90)( 1)
2 Богданова Ольга Златоуст-СШ №4 107 2007 00:31:03 +07:17 2 5:53( 31)( 2) 5:22( 32)( 4) 4:51( 33)( 6) 6:03( 34)( 4) 3:47( 35)( 3) 3:35( 36)( 6) 1:21( 90)( 3)
5:53( 31)( 2) 11:15( 32)( 2) 16:06( 33)( 3) 22:09( 34)( 2) 25:56( 35)( 2) 29:31( 36)( 3) 30:52( 90)( 3)
3 Кульмухаметова Алина Златоуст-СШ №4 131 2008 00:31:05 +07:19 3 6:09( 31)( 3) 5:11( 32)( 3) 4:43( 33)( 4) 6:21( 34)( 6) 4:07( 35)( 4) 3:07( 36)( 5) 1:13( 90)( 2)
6:09( 31)( 3) 11:20( 32)( 3) 16:03( 33)( 2) 22:24( 34)( 3) 26:31( 35)( 3) 29:38( 36)( 4) 30:51( 90)( 2)
4 Андреева Алёна СШ Вертикаль Сергеев 102 2007 00:31:15 +07:29 4 11:22( 31)( 6) 4:32( 32)( 2) 4:03( 33)( 1) 3:56( 34)( 1) 2:56( 35)( 2) 2:39( 36)( 2) 1:32( 90)( 4)
11:22( 31)( 6) 15:54( 32)( 5) 19:57( 33)( 5) 23:53( 34)( 4) 26:49( 35)( 4) 29:28( 36)( 2) 31:00( 90)( 4)
5 Кузнецова Арина СШ Вертикаль Сергеев 123 2007 00:34:13 +10:27 5 10:18( 31)( 5) 5:36( 32)( 6) 4:14( 33)( 2) 4:18( 34)( 3) 4:25( 35)( 5) 2:52( 36)( 3) 1:57( 90)( 6)
10:18( 31)( 5) 15:54( 32)( 5) 20:08( 33)( 6) 24:26( 34)( 5) 28:51( 35)( 5) 31:43( 36)( 5) 33:40( 90)( 5)
6 Мирошниченко Мирослава СШ Вертикаль Сергеев 139 2009 00:35:58 +12:12 6 8:47( 31)( 4) 5:26( 32)( 5) 4:49( 33)( 5) 6:10( 34)( 5) 5:31( 35)( 6) 2:56( 36)( 4) 2:05( 90)( 7)
8:47( 31)( 4) 14:13( 32)( 4) 19:02( 33)( 4) 25:12( 34)( 6) 30:43( 35)( 6) 33:39( 36)( 6) 35:44( 90)( 6)
7 Кашигина Юлия СШ Вертикаль Сергеев 118 2007 01:34:06 +10:20 7 40:25( 31)( 7) 15:50( 32)( 7) 10:04( 33)( 7) 9:15( 34)( 7) 7:18( 35)( 7) 9:14( 36)( 7) 1:44( 90)( 5)
40:25( 31)( 7) 56:15( 32)( 7) 66:19( 33)( 7) 75:34( 34)( 7) 82:52( 35)( 7) 92:06( 36)( 7) 93:50( 90)( 7)
Ж-14, 9 КП, 2.300 м, набор высоты 55 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 52) 2( 31) 3( 40) 4( 32) 5( 33) 6( 61) 7( 34) 8( 35) 9( 36)
1 Филимонова Александра Златоуст-СШ №4 III 136 2003 00:25:28 +00:00 1 3:31( 52)( 2) 1:17( 31)( 1) 6:47( 40)( 8) 2:35( 32)( 2) 2:44( 33)( 1) 1:43( 61)( 2) 1:41( 34)( 3) 2:21( 35)( 4) 1:36( 36)( 2) 1:03( 90)( 4)
3:31( 52)( 2) 4:48( 31)( 2) 11:35( 40)( 6) 14:10( 32)( 4) 16:54( 33)( 2) 18:37( 61)( 2) 20:18( 34)( 2) 22:39( 35)( 2) 24:15( 36)( 1) 25:18( 90)( 1)
2 Сорокина Валерия Златоуст-СШ №4 II 100 2003 00:25:43 +00:15 2 3:57( 52)( 3) 1:55( 31)( 7) 3:18( 40)( 1) 3:56( 32)( 5) 2:52( 33)( 3) 2:14( 61)( 6) 1:55( 34)( 5) 2:24( 35)( 5) 1:59( 36)( 8) 1:01( 90)( 2)
3:57( 52)( 3) 5:52( 31)( 4) 9:10( 40)( 1) 13:06( 32)( 1) 15:58( 33)( 1) 18:12( 61)( 1) 20:07( 34)( 1) 22:31( 35)( 1) 24:30( 36)( 2) 25:31( 90)( 2)
3 Александрова Софья КДЮСШ ЧТЗ Галкины I 121 2003 00:26:27 +00:59 3 5:05( 52)( 6) 1:29( 31)( 3) 4:50( 40)( 5) 2:39( 32)( 3) 4:08( 33)( 8) 2:01( 61)( 4) 1:32( 34)( 1) 1:52( 35)( 1) 1:37( 36)( 4) 1:03( 90)( 4)
5:05( 52)( 6) 6:34( 31)( 5) 11:24( 40)( 5) 14:03( 32)( 3) 18:11( 33)( 5) 20:12( 61)( 5) 21:44( 34)( 5) 23:36( 35)( 3) 25:13( 36)( 3) 26:16( 90)( 3)
4 Вязникова Елизавета Златоуст-СШ №4 Iю 129 2004 00:26:30 +01:02 4 4:00( 52)( 4) 1:37( 31)( 4) 7:00( 40)( 9) 2:27( 32)( 1) 2:49( 33)( 2) 1:47( 61)( 3) 1:40( 34)( 2) 2:17( 35)( 3) 1:36( 36)( 2) 1:03( 90)( 4)
4:00( 52)( 4) 5:37( 31)( 3) 12:37( 40)( 7) 15:04( 32)( 5) 17:53( 33)( 4) 19:40( 61)( 4) 21:20( 34)( 4) 23:37( 35)( 4) 25:13( 36)( 3) 26:16( 90)( 3)
5 Мельченкова Александра Златоуст-СШ №4 III 143 2003 00:26:55 +01:27 5 4:02( 52)( 5) 2:40( 31)( 9) 3:30( 40)( 2) 3:40( 32)( 4) 3:13( 33)( 4) 2:01( 61)( 4) 2:04( 34)( 6) 2:35( 35)( 6) 1:49( 36)( 6) 1:06( 90)( 7)
4:02( 52)( 5) 6:42( 31)( 6) 10:12( 40)( 2) 13:52( 32)( 2) 17:05( 33)( 3) 19:06( 61)( 3) 21:10( 34)( 3) 23:45( 35)( 5) 25:34( 36)( 5) 26:40( 90)( 5)
6 Степанова Александра Новогорный I 117 2004 00:27:30 +02:02 6 6:03( 52)( 8) 1:22( 31)( 2) 3:42( 40)( 3) 3:58( 32)( 6) 4:07( 33)( 7) 1:41( 61)( 1) 1:52( 34)( 4) 1:52( 35)( 1) 1:33( 36)( 1) 1:10( 90)( 8)
6:03( 52)( 8) 7:25( 31)( 7) 11:07( 40)( 4) 15:05( 32)( 6) 19:12( 33)( 7) 20:53( 61)( 6) 22:45( 34)( 6) 24:37( 35)( 6) 26:10( 36)( 6) 27:20( 90)( 6)
7 Мусина Дарья Златоуст-СШ №4 Iю 157 2004 00:40:25 +14:57 7 5:27( 52)( 7) 2:19( 31)( 8) 6:08( 40)( 7) 5:29( 32)( 9) 5:10( 33)( 9) 2:50( 61)( 9) 4:37( 34)( 7) 4:11( 35)( 8) 2:10( 36)( 9) 1:55( 90)( 9)
5:27( 52)( 7) 7:46( 31)( 8) 13:54( 40)( 9) 19:23( 32)( 9) 24:33( 33)( 9) 27:23( 61)( 9) 32:00( 34)( 7) 36:11( 35)( 7) 38:21( 36)( 7) 40:16( 90)( 7)
8 Мельченкова Полина Златоуст-СШ №4 II 111 2003 00:40:54 +15:26 8 2:58( 52)( 1) 1:45( 31)( 5) 5:57( 40)( 6) 4:39( 32)( 8) 3:44( 33)( 6) 2:14( 61)( 6) 12:26( 34)( 9) 4:11( 35)( 8) 1:46( 36)( 5) 1:02( 90)( 3)
2:58( 52)( 1) 4:43( 31)( 1) 10:40( 40)( 3) 15:19( 32)( 7) 19:03( 33)( 6) 21:17( 61)( 7) 33:43( 34)( 8) 37:54( 35)( 8) 39:40( 36)( 8) 40:42( 90)( 8)
9 Иващенко Ксения СШ Вертикаль Сергеев 164 2002 00:42:56 +17:28 9 7:03( 52)( 9) 1:49( 31)( 6) 4:33( 40)( 4) 4:31( 32)( 7) 3:28( 33)( 5) 2:45( 61)( 8) 11:43( 34)( 8) 4:08( 35)( 7) 1:49( 36)( 6) 0:56( 90)( 1)
7:03( 52)( 9) 8:52( 31)( 9) 13:25( 40)( 8) 17:56( 32)( 8) 21:24( 33)( 8) 24:09( 61)( 8) 35:52( 34)( 9) 40:00( 35)( 9) 41:49( 36)( 9) 42:45( 90)( 9)
Ж-16, 11 КП, 3.300 м, набор высоты 135 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 40) 2( 32) 3( 33) 4( 61) 5( 60) 6( 53) 7( 58) 8( 61) 9( 37) 10( 35) 11( 36)
1 Бояршинова Нина КДЮСШ ЧТЗ Галкины I 103 2002 00:57:15 +00:00 1 10:20( 40)( 2) 6:13( 32)( 2) 5:29( 33)( 2) 1:45( 61)( 1) 6:24( 60)( 1) 2:16( 53)( 1) 7:06( 58)( 1) 5:27( 61)( 2) 3:29( 37)( 1) 2:44( 35)( 1) 3:19( 36)( 1) 2:18( 90)( 1)
10:20( 40)( 2) 16:33( 32)( 2) 22:02( 33)( 2) 23:47( 61)( 2) 30:11( 60)( 1) 32:27( 53)( 1) 39:33( 58)( 1) 45:00( 61)( 1) 48:29( 37)( 1) 51:13( 35)( 1) 54:32( 36)( 1) 56:50( 90)( 1)
2 Кукутина Ульяна 801 01:21:54 +24:38 2 9:06( 40)( 1) 6:12( 32)( 1) 4:29( 33)( 1) 3:10( 61)( 2) 7:50( 60)( 2) 4:13( 53)( 2) 26:05( 58)( 2) 4:23( 61)( 1) 6:08( 37)( 2) 3:30( 35)( 2) 3:54( 36)( 2) 2:28( 90)( 2)
9:06( 40)( 1) 15:18( 32)( 1) 19:47( 33)( 1) 22:57( 61)( 1) 30:47( 60)( 2) 35:00( 53)( 2) 61:05( 58)( 2) 65:28( 61)( 2) 71:36( 37)( 2) 75:06( 35)( 2) 79:00( 36)( 2) 81:28( 90)( 2)
Ж-21, 16 КП, 4.500 м, набор высоты 180 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 41) 2( 38) 3( 33) 4( 61) 5( 58) 6( 43) 7( 56) 8( 59) 9( 46) 10( 44) 11( 60) 12( 61) 13( 49) 14( 35) 15( 54) 16( 36)
1 Рахманкулова Елена КСО Партизан КМС 179 1981 00:51:03 +00:00 1 6:55( 41)( 3) 0:52( 38)( 8) 2:00( 33)( 2) 1:41( 61)( 4) 4:51( 58)( 4) 7:53( 43)( 7) 1:25( 56)( 4) 4:26( 59)( 6) 4:08( 46)( 4) 2:30( 44)( 2) 3:24( 60)( 7) 3:21( 61)( 4) 2:41( 49)( 7) 0:59( 35)( 5) 2:01( 54)( 10) 0:44( 36)( 5) 1:02( 90)( 4)
6:55( 41)( 3) 7:47( 38)( 3) 9:47( 33)( 2) 11:28( 61)( 2) 16:19( 58)( 1) 24:12( 43)( 2) 25:37( 56)( 2) 30:03( 59)( 2) 34:11( 46)( 2) 36:41( 44)( 2) 40:05( 60)( 2) 43:26( 61)( 1) 46:07( 49)( 1) 47:06( 35)( 1) 49:07( 54)( 2) 49:51( 36)( 1) 50:53( 90)( 1)
2 Сутырина Ольга СПАРТАК I 154 1992 00:51:08 +00:05 2 7:59( 41)( 4) 0:45( 38)( 4) 2:33( 33)( 9) 1:39( 61)( 3) 3:38( 58)( 2) 6:45( 43)( 4) 1:27( 56)( 5) 4:09( 59)( 4) 4:14( 46)( 5) 2:54( 44)( 6) 3:14( 60)( 5) 4:26( 61)( 7) 2:53( 49)( 8) 0:57( 35)( 4) 1:32( 54)( 2) 0:51( 36)( 10) 1:03( 90)( 5)
7:59( 41)( 4) 8:44( 38)( 4) 11:17( 33)( 5) 12:56( 61)( 5) 16:34( 58)( 2) 23:19( 43)( 1) 24:46( 56)( 1) 28:55( 59)( 1) 33:09( 46)( 1) 36:03( 44)( 1) 39:17( 60)( 1) 43:43( 61)( 2) 46:36( 49)( 2) 47:33( 35)( 2) 49:05( 54)( 1) 49:56( 36)( 2) 50:59( 90)( 2)
3 Вольхина Ольга ЦСКА I 135 1970 00:53:14 +02:11 3 8:26( 41)( 5) 0:36( 38)( 1) 2:04( 33)( 4) 1:37( 61)( 2) 5:01( 58)( 5) 10:34( 43)( 11) 1:23( 56)( 3) 3:59( 59)( 2) 3:52( 46)( 2) 2:36( 44)( 3) 3:05( 60)( 3) 3:07( 61)( 2) 2:26( 49)( 3) 0:56( 35)( 2) 1:45( 54)( 8) 0:38( 36)( 1) 0:59( 90)( 3)
8:26( 41)( 5) 9:02( 38)( 5) 11:06( 33)( 4) 12:43( 61)( 4) 17:44( 58)( 3) 28:18( 43)( 6) 29:41( 56)( 6) 33:40( 59)( 6) 37:32( 46)( 5) 40:08( 44)( 3) 43:13( 60)( 4) 46:20( 61)( 3) 48:46( 49)( 3) 49:42( 35)( 3) 51:27( 54)( 3) 52:05( 36)( 3) 53:04( 90)( 3)
4 Глебова Анна СПАРТАК КМС 166 1993 00:54:06 +03:03 4 9:56( 41)( 8) 0:41( 38)( 3) 1:41( 33)( 1) 1:34( 61)( 1) 8:09( 58)( 8) 6:16( 43)( 1) 1:22( 56)( 2) 3:51( 59)( 1) 3:39( 46)( 1) 3:02( 44)( 7) 2:57( 60)( 2) 3:30( 61)( 5) 2:19( 49)( 1) 1:21( 35)( 9) 1:39( 54)( 6) 0:55( 36)( 11) 1:04( 90)( 8)
9:56( 41)( 8) 10:37( 38)( 8) 12:18( 33)( 7) 13:52( 61)( 6) 22:01( 58)( 8) 28:17( 43)( 5) 29:39( 56)( 5) 33:30( 59)( 5) 37:09( 46)( 3) 40:11( 44)( 4) 43:08( 60)( 3) 46:38( 61)( 4) 48:57( 49)( 4) 50:18( 35)( 4) 51:57( 54)( 4) 52:52( 36)( 4) 53:56( 90)( 4)
5 Нехаенко Екатерина СШОР №5, Гуревич КМС 130 1998 00:55:19 +04:16 5 8:34( 41)( 6) 0:49( 38)( 5) 2:41( 33)( 10) 1:55( 61)( 8) 4:47( 58)( 3) 7:28( 43)( 6) 1:40( 56)( 9) 4:28( 59)( 7) 5:04( 46)( 8) 3:24( 44)( 10) 3:34( 60)( 8) 3:13( 61)( 3) 2:35( 49)( 5) 1:01( 35)( 7) 1:54( 54)( 9) 0:45( 36)( 7) 1:16( 90)( 9)
8:34( 41)( 6) 9:23( 38)( 6) 12:04( 33)( 6) 13:59( 61)( 7) 18:46( 58)( 4) 26:14( 43)( 3) 27:54( 56)( 3) 32:22( 59)( 3) 37:26( 46)( 4) 40:50( 44)( 5) 44:24( 60)( 7) 47:37( 61)( 5) 50:12( 49)( 5) 51:13( 35)( 5) 53:07( 54)( 5) 53:52( 36)( 5) 55:08( 90)( 5)
6 Крохалева Анна СШОР №5, Гуревич КМС 165 1998 00:55:44 +04:41 6 13:39( 41)( 11) 0:40( 38)( 2) 2:17( 33)( 5) 1:53( 61)( 7) 3:14( 58)( 1) 6:40( 43)( 3) 1:21( 56)( 1) 4:31( 59)( 8) 3:52( 46)( 2) 2:50( 44)( 5) 3:18( 60)( 6) 3:39( 61)( 6) 2:30( 49)( 4) 2:01( 35)( 11) 1:37( 54)( 4) 0:44( 36)( 5) 0:51( 90)( 1)
13:39( 41)( 11) 14:19( 38)( 11) 16:36( 33)( 10) 18:29( 61)( 10) 21:43( 58)( 7) 28:23( 43)( 7) 29:44( 56)( 7) 34:15( 59)( 7) 38:07( 46)( 7) 40:57( 44)( 6) 44:15( 60)( 5) 47:54( 61)( 6) 50:24( 49)( 6) 52:25( 35)( 6) 54:02( 54)( 6) 54:46( 36)( 6) 55:37( 90)( 6)
7 Турченюк Мария o-chel.ru КМС 170 1984 00:56:29 +05:26 7 5:49( 41)( 1) 0:50( 38)( 6) 2:03( 33)( 3) 1:41( 61)( 4) 10:52( 58)( 11) 6:22( 43)( 2) 1:28( 56)( 6) 4:10( 59)( 5) 4:22( 46)( 6) 3:36( 44)( 11) 3:07( 60)( 4) 4:44( 61)( 10) 3:05( 49)( 10) 0:56( 35)( 2) 1:38( 54)( 5) 0:39( 36)( 2) 0:58( 90)( 2)
5:49( 41)( 1) 6:39( 38)( 1) 8:42( 33)( 1) 10:23( 61)( 1) 21:15( 58)( 6) 27:37( 43)( 4) 29:05( 56)( 4) 33:15( 59)( 4) 37:37( 46)( 6) 41:13( 44)( 7) 44:20( 60)( 6) 49:04( 61)( 7) 52:09( 49)( 7) 53:05( 35)( 7) 54:43( 54)( 7) 55:22( 36)( 7) 56:20( 90)( 7)
8 Гуревич Лариса СШОР №5, Гуревич МС 112 1974 00:57:15 +06:12 8 6:36( 41)( 2) 0:54( 38)( 9) 2:28( 33)( 6) 1:42( 61)( 6) 10:31( 58)( 10) 10:06( 43)( 10) 1:28( 56)( 6) 4:00( 59)( 3) 4:24( 46)( 7) 2:27( 44)( 1) 2:44( 60)( 1) 3:03( 61)( 1) 2:25( 49)( 2) 0:53( 35)( 1) 1:36( 54)( 3) 0:45( 36)( 7) 1:03( 90)( 5)
6:36( 41)( 2) 7:30( 38)( 2) 9:58( 33)( 3) 11:40( 61)( 3) 22:11( 58)( 9) 32:17( 43)( 9) 33:45( 56)( 9) 37:45( 59)( 9) 42:09( 46)( 8) 44:36( 44)( 8) 47:20( 60)( 8) 50:23( 61)( 8) 52:48( 49)( 8) 53:41( 35)( 8) 55:17( 54)( 8) 56:02( 36)( 8) 57:05( 90)( 8)
9 Белешова Наталья СПАРТАК I 119 1976 01:02:24 +11:21 9 10:03( 41)( 9) 0:54( 38)( 9) 2:28( 33)( 6) 1:57( 61)( 9) 5:07( 58)( 7) 8:15( 43)( 8) 1:45( 56)( 10) 6:28( 59)( 11) 5:14( 46)( 10) 2:49( 44)( 4) 3:55( 60)( 10) 5:22( 61)( 11) 3:02( 49)( 9) 1:00( 35)( 6) 1:44( 54)( 7) 0:47( 36)( 9) 1:23( 90)( 11)
10:03( 41)( 9) 10:57( 38)( 9) 13:25( 33)( 8) 15:22( 61)( 8) 20:29( 58)( 5) 28:44( 43)( 8) 30:29( 56)( 8) 36:57( 59)( 8) 42:11( 46)( 9) 45:00( 44)( 9) 48:55( 60)( 9) 54:17( 61)( 9) 57:19( 49)( 9) 58:19( 35)( 9) 60:03( 54)( 9) 60:50( 36)( 9) 62:13( 90)( 9)
10 Нуриахметова Елена СШОР №5, Гуревич КМС 146 1998 01:04:27 +13:24 10 11:03( 41)( 10) 0:50( 38)( 6) 2:29( 33)( 8) 2:11( 61)( 10) 9:39( 58)( 9) 6:48( 43)( 5) 1:51( 56)( 11) 5:30( 59)( 10) 5:08( 46)( 9) 3:04( 44)( 8) 4:00( 60)( 11) 4:34( 61)( 9) 2:40( 49)( 6) 1:18( 35)( 8) 1:29( 54)( 1) 0:39( 36)( 2) 1:03( 90)( 5)
11:03( 41)( 10) 11:53( 38)( 10) 14:22( 33)( 9) 16:33( 61)( 9) 26:12( 58)( 11) 33:00( 43)( 10) 34:51( 56)( 10) 40:21( 59)( 10) 45:29( 46)( 10) 48:33( 44)( 10) 52:33( 60)( 10) 57:07( 61)( 10) 59:47( 49)( 10) 61:05( 35)( 10) 62:34( 54)( 10) 63:13( 36)( 10) 64:16( 90)( 10)
11 Асимолова Жанна Челябинск, лично 104 1975 01:08:10 +17:07 11 8:56( 41)( 7) 1:02( 38)( 11) 6:57( 33)( 11) 2:28( 61)( 11) 5:03( 58)( 6) 9:01( 43)( 9) 1:38( 56)( 8) 5:28( 59)( 9) 6:03( 46)( 11) 3:16( 44)( 9) 3:48( 60)( 9) 4:28( 61)( 8) 3:31( 49)( 11) 1:50( 35)( 10) 2:26( 54)( 11) 0:40( 36)( 4) 1:22( 90)( 10)
8:56( 41)( 7) 9:58( 38)( 7) 16:55( 33)( 11) 19:23( 61)( 11) 24:26( 58)( 10) 33:27( 43)( 11) 35:05( 56)( 11) 40:33( 59)( 11) 46:36( 46)( 11) 49:52( 44)( 11) 53:40( 60)( 11) 58:08( 61)( 11) 61:39( 49)( 11) 63:29( 35)( 11) 65:55( 54)( 11) 66:35( 36)( 11) 67:57( 90)( 11)
Ж-50, 13 КП, 4.000 м, набор высоты 155 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 39) 2( 38) 3( 61) 4( 57) 5( 43) 6( 56) 7( 59) 8( 60) 9( 61) 10( 49) 11( 35) 12( 54) 13( 36)
1 Галкина Татьяна КДЮСШ ЧТЗ Галкины 178 1965 00:57:28 +00:00 1 8:07( 39)( 1) 2:01( 38)( 1) 3:53( 61)( 1) 11:24( 57)( 1) 10:35( 43)( 4) 1:22( 56)( 1) 5:11( 59)( 1) 2:57( 60)( 1) 4:23( 61)( 2) 2:51( 49)( 2) 1:12( 35)( 1) 1:43( 54)( 1) 0:36( 36)( 1) 1:02( 90)( 1)
8:07( 39)( 1) 10:08( 38)( 1) 14:01( 61)( 1) 25:25( 57)( 1) 36:00( 43)( 2) 37:22( 56)( 2) 42:33( 59)( 2) 45:30( 60)( 2) 49:53( 61)( 2) 52:44( 49)( 2) 53:56( 35)( 2) 55:39( 54)( 2) 56:15( 36)( 2) 57:17( 90)( 1)
2 Симашева Валентина Златоуст I 186 1958 00:57:37 +00:08 2 8:57( 39)( 2) 2:26( 38)( 3) 5:16( 61)( 3) 12:09( 57)( 2) 5:32( 43)( 1) 1:48( 56)( 2) 5:32( 59)( 2) 3:26( 60)( 2) 3:45( 61)( 1) 2:41( 49)( 1) 1:20( 35)( 2) 2:08( 54)( 2) 0:56( 36)( 2) 1:26( 90)( 2)
8:57( 39)( 2) 11:23( 38)( 2) 16:39( 61)( 2) 28:48( 57)( 2) 34:20( 43)( 1) 36:08( 56)( 1) 41:40( 59)( 1) 45:06( 60)( 1) 48:51( 61)( 1) 51:32( 49)( 1) 52:52( 35)( 1) 55:00( 54)( 1) 55:56( 36)( 1) 57:22( 90)( 2)
3 Доможирова Вера г. Миасс МС 189 1958 01:18:50 +21:22 3 16:33( 39)( 7) 3:21( 38)( 6) 6:24( 61)( 4) 12:27( 57)( 3) 6:43( 43)( 3) 2:14( 56)( 4) 6:11( 59)( 3) 4:35( 60)( 3) 6:11( 61)( 3) 5:10( 49)( 4) 1:52( 35)( 3) 3:43( 54)( 5) 1:13( 36)( 4) 1:58( 90)( 3)
16:33( 39)( 7) 19:54( 38)( 6) 26:18( 61)( 6) 38:45( 57)( 4) 45:28( 43)( 4) 47:42( 56)( 4) 53:53( 59)( 4) 58:28( 60)( 4) 64:39( 61)( 3) 69:49( 49)( 3) 71:41( 35)( 3) 75:24( 54)( 3) 76:37( 36)( 3) 78:35( 90)( 3)
4 Шуплецова Наталья Златоуст II 173 1960 01:20:00 +22:31 4 8:58( 39)( 3) 2:46( 38)( 4) 6:57( 61)( 5) 14:53( 57)( 4) 6:21( 43)( 2) 2:08( 56)( 3) 9:06( 59)( 5) 5:56( 60)( 5) 8:02( 61)( 4) 6:03( 49)( 5) 2:26( 35)( 5) 2:57( 54)( 4) 1:08( 36)( 3) 2:04( 90)( 4)
8:58( 39)( 3) 11:44( 38)( 3) 18:41( 61)( 3) 33:34( 57)( 3) 39:55( 43)( 3) 42:03( 56)( 3) 51:09( 59)( 3) 57:05( 60)( 3) 65:07( 61)( 4) 71:10( 49)( 4) 73:36( 35)( 4) 76:33( 54)( 4) 77:41( 36)( 4) 79:45( 90)( 4)
5 Перетрухина Наталья Чебаркульский район КМС 184 1967 01:35:46 +38:17 5 11:18( 39)( 4) 2:51( 38)( 5) 7:38( 61)( 6) 19:13( 57)( 5) 11:43( 43)( 5) 4:13( 56)( 5) 8:41( 59)( 4) 5:34( 60)( 4) 11:05( 61)( 5) 4:25( 49)( 3) 1:58( 35)( 4) 2:49( 54)( 3) 1:18( 36)( 5) 2:32( 90)( 5)
11:18( 39)( 4) 14:09( 38)( 4) 21:47( 61)( 5) 41:00( 57)( 5) 52:43( 43)( 5) 56:56( 56)( 5) 65:37( 59)( 5) 71:11( 60)( 5) 82:16( 61)( 5) 86:41( 49)( 5) 88:39( 35)( 5) 91:28( 54)( 5) 92:46( 36)( 5) 95:18( 90)( 5)
6 Замоздра Ирина КСО Партизан 182 1975 3.13.12.2 13:54( 39)( 6)
13:54( 39)( 6)
7 Казакова Раиля Златоуст I 192 1963 3.13.12.2 13:29( 39)( 5) 2:10( 38)( 2) 5:12( 61)( 2) 32:49( 57)( 6)
13:29( 39)( 5) 15:39( 38)( 5) 20:51( 61)( 4) 53:40( 57)( 6)
Ж-60, 12 КП, 3.100 м, набор высоты 125 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 39) 2( 40) 3( 42) 4( 61) 5( 60) 6( 53) 7( 58) 8( 61) 9( 49) 10( 35) 11( 54) 12( 36)
1 Извекова Ирина Миасс-20 I 187 1957 00:49:13 +00:00 1 7:37( 39)( 1) 1:05( 40)( 5) 3:16( 42)( 3) 3:52( 61)( 3) 6:09( 60)( 1) 1:44( 53)( 1) 7:24( 58)( 2) 4:25( 61)( 4) 5:06( 49)( 3) 1:41( 35)( 2) 4:17( 54)( 6) 0:51( 36)( 1) 1:35( 90)( 3)
7:37( 39)( 1) 8:42( 40)( 1) 11:58( 42)( 1) 15:50( 61)( 1) 21:59( 60)( 1) 23:43( 53)( 1) 31:07( 58)( 1) 35:32( 61)( 1) 40:38( 49)( 1) 42:19( 35)( 1) 46:36( 54)( 1) 47:27( 36)( 1) 49:02( 90)( 1)
2 Иванова Зинаида Златоуст II 190 1949 00:55:02 +05:49 2 13:06( 39)( 6) 0:49( 40)( 1) 2:05( 42)( 1) 3:43( 61)( 2) 8:21( 60)( 5) 2:16( 53)( 3) 7:09( 58)( 1) 4:05( 61)( 2) 6:00( 49)( 4) 1:36( 35)( 1) 3:08( 54)( 3) 0:59( 36)( 2) 1:31( 90)( 2)
13:06( 39)( 6) 13:55( 40)( 6) 16:00( 42)( 5) 19:43( 61)( 2) 28:04( 60)( 3) 30:20( 53)( 3) 37:29( 58)( 2) 41:34( 61)( 2) 47:34( 49)( 2) 49:10( 35)( 2) 52:18( 54)( 2) 53:17( 36)( 2) 54:48( 90)( 2)
3 Астапова Тамара 200 1953 00:56:58 +07:45 3 11:12( 39)( 4) 1:10( 40)( 6) 2:56( 42)( 2) 4:25( 61)( 5) 8:29( 60)( 6) 2:41( 53)( 5) 7:58( 58)( 3) 5:24( 61)( 5) 4:24( 49)( 2) 1:45( 35)( 3) 3:12( 54)( 4) 1:09( 36)( 3) 1:55( 90)( 6)
11:12( 39)( 4) 12:22( 40)( 4) 15:18( 42)( 3) 19:43( 61)( 2) 28:12( 60)( 4) 30:53( 53)( 4) 38:51( 58)( 3) 44:15( 61)( 4) 48:39( 49)( 3) 50:24( 35)( 3) 53:36( 54)( 3) 54:45( 36)( 3) 56:40( 90)( 3)
4 Глебова Галина СПАРТАК КМС 185 1953 00:57:56 +08:42 4 12:12( 39)( 5) 0:56( 40)( 3) 3:47( 42)( 4) 3:20( 61)( 1) 7:11( 60)( 2) 2:07( 53)( 2) 10:52( 58)( 5) 3:17( 61)( 1) 6:55( 49)( 6) 1:52( 35)( 4) 2:37( 54)( 1) 1:22( 36)( 5) 1:15( 90)( 1)
12:12( 39)( 5) 13:08( 40)( 5) 16:55( 42)( 6) 20:15( 61)( 4) 27:26( 60)( 2) 29:33( 53)( 2) 40:25( 58)( 4) 43:42( 61)( 3) 50:37( 49)( 4) 52:29( 35)( 4) 55:06( 54)( 4) 56:28( 36)( 4) 57:43( 90)( 4)
5 Горелик Надежда СПАРТАК КМС 196 1950 01:06:00 +16:47 5 7:58( 39)( 2) 1:15( 40)( 7) 6:11( 42)( 6) 5:26( 61)( 6) 7:54( 60)( 3) 2:21( 53)( 4) 11:50( 58)( 6) 10:01( 61)( 7) 4:18( 49)( 1) 2:24( 35)( 6) 3:06( 54)( 2) 1:13( 36)( 4) 1:51( 90)( 5)
7:58( 39)( 2) 9:13( 40)( 2) 15:24( 42)( 4) 20:50( 61)( 5) 28:44( 60)( 5) 31:05( 53)( 5) 42:55( 58)( 5) 52:56( 61)( 5) 57:14( 49)( 5) 59:38( 35)( 5) 62:44( 54)( 5) 63:57( 36)( 5) 65:48( 90)( 5)
6 Марамзина Нина Миасс-20 КМС 194 1949 01:24:39 +35:25 6 24:56( 39)( 7) 1:01( 40)( 4) 6:47( 42)( 7) 4:19( 61)( 4) 8:19( 60)( 4) 3:16( 53)( 6) 15:43( 58)( 7) 4:16( 61)( 3) 6:35( 49)( 5) 1:57( 35)( 5) 3:20( 54)( 5) 2:05( 36)( 6) 1:48( 90)( 4)
24:56( 39)( 7) 25:57( 40)( 7) 32:44( 42)( 7) 37:03( 61)( 7) 45:22( 60)( 7) 48:38( 53)( 6) 64:21( 58)( 6) 68:37( 61)( 6) 75:12( 49)( 6) 77:09( 35)( 6) 80:29( 54)( 6) 82:34( 36)( 6) 84:22( 90)( 6)
7 Макарова Ольга КМС 198 1948 01:48:29 +59:15 7 10:31( 39)( 3) 0:52( 40)( 2) 3:52( 42)( 5) 7:31( 61)( 7) 8:53( 60)( 7) 28:13( 53)( 7) 10:44( 58)( 4) 6:28( 61)( 6) 12:12( 49)( 7) 2:32( 35)( 7) 4:58( 54)( 7) 8:28( 36)( 7) 3:00( 90)( 7)
10:31( 39)( 3) 11:23( 40)( 3) 15:15( 42)( 2) 22:46( 61)( 6) 31:39( 60)( 6) 59:52( 53)( 7) 70:36( 58)( 7) 77:04( 61)( 7) 89:16( 49)( 7) 91:48( 35)( 7) 96:46( 54)( 7) 105:14( 36)( 7) 108:14( 90)( 7)
М-12, 6 КП, 2.100 м, набор высоты 60 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 31) 2( 32) 3( 33) 4( 34) 5( 35) 6( 36)
1 Сафонов Данил СШОР №5, Крохалев Iю 152 2005 00:22:33 +00:00 1 4:18( 31)( 1) 4:20( 32)( 1) 3:52( 33)( 1) 3:54( 34)( 1) 2:47( 35)( 1) 2:07( 36)( 1) 1:06( 90)( 2)
4:18( 31)( 1) 8:38( 32)( 1) 12:30( 33)( 1) 16:24( 34)( 1) 19:11( 35)( 1) 21:18( 36)( 1) 22:24( 90)( 1)
2 Иващенко Иван СШ Вертикаль Сергеев 147 2009 00:31:12 +08:39 2 7:44( 31)( 2) 5:18( 32)( 2) 4:10( 33)( 2) 4:02( 34)( 2) 4:35( 35)( 3) 2:50( 36)( 2) 2:06( 90)( 3)
7:44( 31)( 2) 13:02( 32)( 2) 17:12( 33)( 2) 21:14( 34)( 2) 25:49( 35)( 2) 28:39( 36)( 2) 30:45( 90)( 2)
3 Свечников Дмитрий Златоуст-СШ №4 156 2007 00:32:55 +10:22 3 7:49( 31)( 3) 5:24( 32)( 3) 5:06( 33)( 3) 6:12( 34)( 3) 4:13( 35)( 2) 2:50( 36)( 2) 1:04( 90)( 1)
7:49( 31)( 3) 13:13( 32)( 3) 18:19( 33)( 3) 24:31( 34)( 3) 28:44( 35)( 3) 31:34( 36)( 3) 32:38( 90)( 3)
М-14, 11 КП, 3.300 м, набор высоты 135 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 40) 2( 32) 3( 33) 4( 61) 5( 60) 6( 53) 7( 58) 8( 61) 9( 37) 10( 35) 11( 36)
1 Антонюк Артем СШОР №5, Крохалев I 171 2003 00:40:04 +00:00 1 6:13( 40)( 1) 2:07( 32)( 2) 2:36( 33)( 2) 2:11( 61)( 6) 5:10( 60)( 4) 1:53( 53)( 2) 9:27( 58)( 4) 2:44( 61)( 3) 3:40( 37)( 2) 1:24( 35)( 2) 1:34( 36)( 1) 0:56( 90)( 4)
6:13( 40)( 1) 8:20( 32)( 1) 10:56( 33)( 1) 13:07( 61)( 1) 18:17( 60)( 1) 20:10( 53)( 1) 29:37( 58)( 1) 32:21( 61)( 1) 36:01( 37)( 1) 37:25( 35)( 1) 38:59( 36)( 1) 39:55( 90)( 1)
2 Колпаков Иван СШОР №5, Крохалев I 138 2003 00:45:56 +05:51 2 8:58( 40)( 4) 3:01( 32)( 5) 5:52( 33)( 7) 2:01( 61)( 2) 4:26( 60)( 1) 1:36( 53)( 1) 9:44( 58)( 5) 2:44( 61)( 3) 3:41( 37)( 3) 1:20( 35)( 1) 1:35( 36)( 2) 0:48( 90)( 1)
8:58( 40)( 4) 11:59( 32)( 4) 17:51( 33)( 4) 19:52( 61)( 5) 24:18( 60)( 4) 25:54( 53)( 4) 35:38( 58)( 3) 38:22( 61)( 3) 42:03( 37)( 2) 43:23( 35)( 2) 44:58( 36)( 2) 45:46( 90)( 2)
3 Крохалев Никита СШОР №5, Крохалев I 161 2003 00:46:23 +06:18 3 8:05( 40)( 3) 2:17( 32)( 3) 2:29( 33)( 1) 2:05( 61)( 3) 5:04( 60)( 3) 2:08( 53)( 5) 8:58( 58)( 2) 2:38( 61)( 2) 8:24( 37)( 7) 1:30( 35)( 3) 1:40( 36)( 3) 0:55( 90)( 3)
8:05( 40)( 3) 10:22( 32)( 3) 12:51( 33)( 3) 14:56( 61)( 3) 20:00( 60)( 2) 22:08( 53)( 2) 31:06( 58)( 2) 33:44( 61)( 2) 42:08( 37)( 3) 43:38( 35)( 3) 45:18( 36)( 3) 46:13( 90)( 3)
4 Полюхин Андрей Новогорный I 126 2003 00:48:52 +08:47 4 13:09( 40)( 6) 3:03( 32)( 6) 2:53( 33)( 4) 2:08( 61)( 4) 6:48( 60)( 6) 2:15( 53)( 6) 5:33( 58)( 1) 3:35( 61)( 5) 4:20( 37)( 4) 1:54( 35)( 5) 1:55( 36)( 5) 1:11( 90)( 5)
13:09( 40)( 6) 16:12( 32)( 6) 19:05( 33)( 6) 21:13( 61)( 6) 28:01( 60)( 6) 30:16( 53)( 6) 35:49( 58)( 4) 39:24( 61)( 5) 43:44( 37)( 4) 45:38( 35)( 4) 47:33( 36)( 4) 48:44( 90)( 4)
5 Гареев Вадим Снежинск II 128 2004 00:51:24 +11:20 5 12:40( 40)( 5) 2:35( 32)( 4) 2:43( 33)( 3) 1:46( 61)( 1) 4:55( 60)( 2) 2:33( 53)( 7) 8:59( 58)( 3) 2:31( 61)( 1) 8:19( 37)( 6) 1:39( 35)( 4) 1:43( 36)( 4) 0:53( 90)( 2)
12:40( 40)( 5) 15:15( 32)( 5) 17:58( 33)( 5) 19:44( 61)( 4) 24:39( 60)( 5) 27:12( 53)( 5) 36:11( 58)( 5) 38:42( 61)( 4) 47:01( 37)( 6) 48:40( 35)( 6) 50:23( 36)( 6) 51:16( 90)( 5)
6 Гутров Антон СПАРТАК I 116 2003 00:51:39 +11:35 6 7:35( 40)( 2) 2:05( 32)( 1) 3:02( 33)( 5) 2:10( 61)( 5) 5:42( 60)( 5) 1:56( 53)( 3) 16:34( 58)( 6) 3:47( 61)( 6) 3:10( 37)( 1) 2:02( 35)( 6) 1:57( 36)( 6) 1:31( 90)( 7)
7:35( 40)( 2) 9:40( 32)( 2) 12:42( 33)( 2) 14:52( 61)( 2) 20:34( 60)( 3) 22:30( 53)( 3) 39:04( 58)( 6) 42:51( 61)( 6) 46:01( 37)( 5) 48:03( 35)( 5) 50:00( 36)( 5) 51:31( 90)( 6)
7 Одоевцев Дмитрий Златоуст-СШ №4 IIIю 144 2004 01:23:54 +43:50 7 16:34( 40)( 7) 5:17( 32)( 7) 4:58( 33)( 6) 2:42( 61)( 7) 7:07( 60)( 7) 2:02( 53)( 4) 25:34( 58)( 7) 6:20( 61)( 7) 4:20( 37)( 4) 3:28( 35)( 7) 4:09( 36)( 7) 1:13( 90)( 6)
16:34( 40)( 7) 21:51( 32)( 7) 26:49( 33)( 7) 29:31( 61)( 7) 36:38( 60)( 7) 38:40( 53)( 7) 64:14( 58)( 7) 70:34( 61)( 7) 74:54( 37)( 7) 78:22( 35)( 7) 82:31( 36)( 7) 83:44( 90)( 7)
М-16, 15 КП, 4.000 м, набор высоты 185 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 40) 2( 38) 3( 61) 4( 53) 5( 50) 6( 56) 7( 47) 8( 46) 9( 45) 10( 60) 11( 61) 12( 49) 13( 35) 14( 36) 15( 90)
1 Гутров Роман СПАРТАК КМС 134 2001 00:41:54 +00:00 1 5:57( 40)( 1) 0:42( 38)( 2) 2:41( 61)( 1) 5:41( 53)( 2) 2:21( 50)( 4) 2:08( 56)( 3) 3:24( 47)( 1) 3:11( 46)( 1) 4:00( 45)( 4) 2:15( 60)( 2) 4:26( 61)( 5) 1:59( 49)( 3) 1:00( 35)( 4) 1:17( 36)( 2) 0:45( 90)( 1)
5:57( 40)( 1) 6:39( 38)( 1) 9:20( 61)( 1) 15:01( 53)( 1) 17:22( 50)( 1) 19:30( 56)( 1) 22:54( 47)( 1) 26:05( 46)( 1) 30:05( 45)( 1) 32:20( 60)( 1) 36:46( 61)( 1) 38:45( 49)( 1) 39:45( 35)( 1) 41:02( 36)( 1) 41:47( 90)( 1)
2 Сычев-Важенин Андрей СШОР №5, Гуревич III 120 2000 00:44:08 +02:13 в/к 7:46( 40)( 4) 1:02( 38)( 5) 2:55( 61)( 2) 5:48( 53)( 3) 2:07( 50)( 2) 2:02( 56)( 1) 4:47( 47)( 4) 4:44( 46)( 3) 2:47( 45)( 3) 2:22( 60)( 3) 2:39( 61)( 2) 1:50( 49)( 1) 0:58( 35)( 3) 1:20( 36)( 3) 0:53( 90)( 3)
7:46( 40)( 4) 8:48( 38)( 4) 11:43( 61)( 4) 17:31( 53)( 3) 19:38( 50)( 3) 21:40( 56)( 3) 26:27( 47)( 2) 31:11( 46)( 2) 33:58( 45)( 2) 36:20( 60)( 2) 38:59( 61)( 2) 40:49( 49)( 2) 41:47( 35)( 2) 43:07( 36)( 2) 44:00( 90)( 2)
3 Гуревич Илья СШОР №5, Гуревич I 101 2004 00:45:53 +03:59 2 7:02( 40)( 3) 0:42( 38)( 2) 3:47( 61)( 5) 10:05( 53)( 5) 1:51( 50)( 1) 2:45( 56)( 4) 4:08( 47)( 3) 3:48( 46)( 2) 1:51( 45)( 1) 2:24( 60)( 4) 2:33( 61)( 1) 1:51( 49)( 2) 0:57( 35)( 2) 1:16( 36)( 1) 0:46( 90)( 2)
7:02( 40)( 3) 7:44( 38)( 3) 11:31( 61)( 3) 21:36( 53)( 5) 23:27( 50)( 5) 26:12( 56)( 4) 30:20( 47)( 5) 34:08( 46)( 4) 35:59( 45)( 4) 38:23( 60)( 4) 40:56( 61)( 4) 42:47( 49)( 3) 43:44( 35)( 3) 45:00( 36)( 3) 45:46( 90)( 3)
4 Иллензеер Денис КДЮСШ ЧТЗ Галкины II 109 2002 00:47:22 +05:27 3 6:11( 40)( 2) 0:31( 38)( 1) 3:38( 61)( 4) 6:22( 53)( 4) 2:12( 50)( 3) 2:06( 56)( 2) 6:09( 47)( 5) 5:22( 46)( 4) 2:34( 45)( 2) 2:32( 60)( 5) 2:50( 61)( 3) 3:13( 49)( 5) 1:01( 35)( 5) 1:26( 36)( 4) 1:04( 90)( 5)
6:11( 40)( 2) 6:42( 38)( 2) 10:20( 61)( 2) 16:42( 53)( 2) 18:54( 50)( 2) 21:00( 56)( 2) 27:09( 47)( 3) 32:31( 46)( 3) 35:05( 45)( 3) 37:37( 60)( 3) 40:27( 61)( 3) 43:40( 49)( 4) 44:41( 35)( 4) 46:07( 36)( 4) 47:11( 90)( 4)
5 Давыдов Даниил СШОР №5, Гуревич I 137 2003 00:52:26 +10:31 4 9:03( 40)( 5) 0:51( 38)( 4) 3:19( 61)( 3) 5:27( 53)( 1) 2:37( 50)( 5) 5:21( 56)( 5) 3:26( 47)( 2) 6:30( 46)( 5) 4:44( 45)( 5) 2:05( 60)( 1) 3:02( 61)( 4) 2:22( 49)( 4) 0:51( 35)( 1) 1:46( 36)( 5) 0:53( 90)( 3)
9:03( 40)( 5) 9:54( 38)( 5) 13:13( 61)( 5) 18:40( 53)( 4) 21:17( 50)( 4) 26:38( 56)( 5) 30:04( 47)( 4) 36:34( 46)( 5) 41:18( 45)( 5) 43:23( 60)( 5) 46:25( 61)( 5) 48:47( 49)( 5) 49:38( 35)( 5) 51:24( 36)( 5) 52:17( 90)( 5)
6 Брекин Сергей 127 2002 3.13.12.2 13:48( 40)( 6)
13:48( 40)( 6)
М-21, 19 КП, 5.800 м, набор высоты 205 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 39) 2( 42) 3( 61) 4( 60) 5( 50) 6( 56) 7( 55) 8( 51) 9( 48) 10( 44) 11( 45) 12( 47) 13( 57) 14( 58) 15( 61) 16( 49) 17( 35) 18( 54) 19( 36)
1 Долгополов Константин КСО Партизан КМС 153 1974 00:46:26 +00:00 1 4:04( 39)( 1) 0:44( 42)( 2) 1:57( 61)( 2) 3:37( 60)( 1) 2:45( 50)( 4) 1:36( 56)( 2) 3:00( 55)( 2) 3:14( 51)( 2) 2:09( 48)( 3) 2:10( 44)( 1) 0:41( 45)( 1) 3:17( 47)( 3) 7:18( 57)( 5) 2:20( 58)( 1) 1:54( 61)( 1) 1:53( 49)( 5) 0:48( 35)( 3) 1:19( 54)( 5) 0:32( 36)( 3)
4:04( 39)( 1) 4:48( 42)( 1) 6:45( 61)( 2) 10:22( 60)( 2) 13:07( 50)( 2) 14:43( 56)( 1) 17:43( 55)( 1) 20:57( 51)( 1) 23:06( 48)( 1) 25:16( 44)( 1) 25:57( 45)( 1) 29:14( 47)( 1) 36:32( 57)( 1) 38:52( 58)( 1) 40:46( 61)( 1) 42:39( 49)( 1) 43:27( 35)( 1) 44:46( 54)( 1) 45:18( 36)( 1)
2 Гуревич Никита УралГУФК Челябинск МС 110 1997 00:47:45 +01:18 2 4:09( 39)( 2) 0:40( 42)( 1) 1:54( 61)( 1) 3:38( 60)( 2) 2:19( 50)( 1) 2:03( 56)( 7) 3:04( 55)( 3) 3:21( 51)( 3) 2:38( 48)( 9) 3:04( 44)( 7) 0:54( 45)( 4) 3:00( 47)( 1) 5:55( 57)( 1) 2:43( 58)( 3) 2:18( 61)( 4) 1:55( 49)( 6) 0:50( 35)( 4) 1:15( 54)( 4) 0:58( 36)( 11)
4:09( 39)( 2) 4:49( 42)( 2) 6:43( 61)( 1) 10:21( 60)( 1) 12:40( 50)( 1) 14:43( 56)( 1) 17:47( 55)( 2) 21:08( 51)( 2) 23:46( 48)( 2) 26:50( 44)( 2) 27:44( 45)( 2) 30:44( 47)( 2) 36:39( 57)( 2) 39:22( 58)( 2) 41:40( 61)( 2) 43:35( 49)( 2) 44:25( 35)( 2) 45:40( 54)( 2) 46:38( 36)( 2)
3 Рахманкулов Дамир КСО Партизан I 122 1975 00:50:20 +03:53 3 4:41( 39)( 5) 0:54( 42)( 8) 2:53( 61)( 13) 4:09( 60)( 5) 2:57( 50)( 8) 1:56( 56)( 6) 3:50( 55)( 6) 3:34( 51)( 4) 1:41( 48)( 1) 2:39( 44)( 4) 0:49( 45)( 2) 3:07( 47)( 2) 7:11( 57)( 4) 2:44( 58)( 4) 2:01( 61)( 2) 1:51( 49)( 4) 0:52( 35)( 5) 1:09( 54)( 2) 0:27( 36)( 1)
4:41( 39)( 5) 5:35( 42)( 4) 8:28( 61)( 4) 12:37( 60)( 4) 15:34( 50)( 4) 17:30( 56)( 4) 21:20( 55)( 4) 24:54( 51)( 4) 26:35( 48)( 4) 29:14( 44)( 4) 30:03( 45)( 4) 33:10( 47)( 3) 40:21( 57)( 3) 43:05( 58)( 3) 45:06( 61)( 3) 46:57( 49)( 3) 47:49( 35)( 3) 48:58( 54)( 3) 49:25( 36)( 3)
4 Замоздра Сергей КСО Партизан КМС 106 1972 00:54:26 +07:59 4 5:52( 39)( 7) 0:56( 42)( 9) 2:10( 61)( 4) 4:42( 60)( 7) 2:49( 50)( 6) 2:14( 56)( 8) 4:10( 55)( 9) 4:06( 51)( 9) 2:59( 48)( 12) 2:27( 44)( 2) 0:49( 45)( 2) 3:17( 47)( 3) 6:37( 57)( 2) 2:49( 58)( 5) 2:18( 61)( 4) 1:50( 49)( 3) 0:55( 35)( 7) 1:21( 54)( 6) 0:57( 36)( 10)
5:52( 39)( 7) 6:48( 42)( 6) 8:58( 61)( 6) 13:40( 60)( 5) 16:29( 50)( 6) 18:43( 56)( 6) 22:53( 55)( 7) 26:59( 51)( 7) 29:58( 48)( 7) 32:25( 44)( 6) 33:14( 45)( 6) 36:31( 47)( 4) 43:08( 57)( 4) 45:57( 58)( 4) 48:15( 61)( 4) 50:05( 49)( 4) 51:00( 35)( 4) 52:21( 54)( 4) 53:18( 36)( 4)
5 Родионов Василий 181 1986 00:56:07 +09:40 5 6:21( 39)( 9) 0:46( 42)( 3) 2:11( 61)( 5) 4:43( 60)( 8) 2:26( 50)( 3) 1:38( 56)( 3) 3:55( 55)( 7) 4:04( 51)( 8) 2:08( 48)( 2) 2:37( 44)( 3) 1:19( 45)( 7) 4:49( 47)( 7) 8:56( 57)( 7) 2:38( 58)( 2) 2:10( 61)( 3) 1:46( 49)( 1) 0:43( 35)( 1) 1:09( 54)( 2) 0:50( 36)( 8)
6:21( 39)( 9) 7:07( 42)( 7) 9:18( 61)( 7) 14:01( 60)( 6) 16:27( 50)( 5) 18:05( 56)( 5) 22:00( 55)( 5) 26:04( 51)( 5) 28:12( 48)( 5) 30:49( 44)( 5) 32:08( 45)( 5) 36:57( 47)( 5) 45:53( 57)( 5) 48:31( 58)( 5) 50:41( 61)( 5) 52:27( 49)( 5) 53:10( 35)( 5) 54:19( 54)( 5) 55:09( 36)( 5)
6 Добрынин Сергей МС 177 00:57:06 +10:40 6 7:09( 39)( 10) 0:49( 42)( 6) 2:18( 61)( 6) 4:00( 60)( 4) 2:45( 50)( 4) 1:54( 56)( 5) 3:38( 55)( 4) 3:46( 51)( 6) 4:46( 48)( 13) 2:43( 44)( 5) 1:24( 45)( 9) 3:59( 47)( 5) 7:07( 57)( 3) 3:08( 58)( 7) 2:27( 61)( 6) 1:46( 49)( 1) 0:44( 35)( 2) 1:06( 54)( 1) 0:31( 36)( 2)
7:09( 39)( 10) 7:58( 42)( 10) 10:16( 61)( 10) 14:16( 60)( 7) 17:01( 50)( 7) 18:55( 56)( 7) 22:33( 55)( 6) 26:19( 51)( 6) 31:05( 48)( 8) 33:48( 44)( 8) 35:12( 45)( 7) 39:11( 47)( 7) 46:18( 57)( 6) 49:26( 58)( 6) 51:53( 61)( 6) 53:39( 49)( 6) 54:23( 35)( 6) 55:29( 54)( 6) 56:00( 36)( 6)
7 Бахарев Александр Златоуст I 145 1977 01:02:29 +16:02 7 4:34( 39)( 3) 0:46( 42)( 3) 1:57( 61)( 2) 3:38( 60)( 2) 3:08( 50)( 10) 1:33( 56)( 1) 2:51( 55)( 1) 3:12( 51)( 1) 2:14( 48)( 5) 5:04( 44)( 14) 1:03( 45)( 5) 8:33( 47)( 12) 11:45( 57)( 11) 3:02( 58)( 6) 2:37( 61)( 7) 2:33( 49)( 9) 0:52( 35)( 5) 1:27( 54)( 7) 0:35( 36)( 4)
4:34( 39)( 3) 5:20( 42)( 3) 7:17( 61)( 3) 10:55( 60)( 3) 14:03( 50)( 3) 15:36( 56)( 3) 18:27( 55)( 3) 21:39( 51)( 3) 23:53( 48)( 3) 28:57( 44)( 3) 30:00( 45)( 3) 38:33( 47)( 6) 50:18( 57)( 7) 53:20( 58)( 7) 55:57( 61)( 7) 58:30( 49)( 7) 59:22( 35)( 7) 60:49( 54)( 7) 61:24( 36)( 7)
8 Иванов Андрей Златоуст КМС 133 1984 01:08:11 +21:44 8 10:50( 39)( 13) 0:53( 42)( 7) 2:33( 61)( 8) 4:45( 60)( 9) 4:07( 50)( 11) 4:18( 56)( 14) 4:09( 55)( 8) 4:03( 51)( 7) 2:16( 48)( 7) 3:26( 44)( 11) 1:17( 45)( 6) 4:36( 47)( 6) 8:02( 57)( 6) 3:08( 58)( 7) 3:05( 61)( 8) 2:07( 49)( 7) 0:55( 35)( 7) 1:58( 54)( 10) 0:40( 36)( 5)
10:50( 39)( 13) 11:43( 42)( 13) 14:16( 61)( 13) 19:01( 60)( 12) 23:08( 50)( 12) 27:26( 56)( 12) 31:35( 55)( 12) 35:38( 51)( 12) 37:54( 48)( 12) 41:20( 44)( 12) 42:37( 45)( 10) 47:13( 47)( 9) 55:15( 57)( 8) 58:23( 58)( 8) 61:28( 61)( 8) 63:35( 49)( 8) 64:30( 35)( 8) 66:28( 54)( 8) 67:08( 36)( 8)
9 Магинский Алексей УралГУФК Челябинск МС 172 1997 01:11:42 +25:15 9 4:38( 39)( 4) 2:49( 42)( 14) 2:36( 61)( 9) 5:12( 60)( 10) 4:54( 50)( 14) 2:34( 56)( 10) 5:23( 55)( 13) 5:20( 51)( 13) 2:15( 48)( 6) 2:59( 44)( 6) 1:57( 45)( 10) 5:29( 47)( 11) 9:57( 57)( 10) 4:40( 58)( 10) 3:32( 61)( 12) 2:23( 49)( 8) 1:12( 35)( 10) 1:40( 54)( 8) 0:51( 36)( 9)
4:38( 39)( 4) 7:27( 42)( 9) 10:03( 61)( 9) 15:15( 60)( 8) 20:09( 50)( 10) 22:43( 56)( 10) 28:06( 55)( 10) 33:26( 51)( 10) 35:41( 48)( 10) 38:40( 44)( 10) 40:37( 45)( 9) 46:06( 47)( 8) 56:03( 57)( 9) 60:43( 58)( 9) 64:15( 61)( 9) 66:38( 49)( 9) 67:50( 35)( 9) 69:30( 54)( 9) 70:21( 36)( 9)
10 Немков Павел Златоуст II 169 1973 01:18:30 +32:03 10 5:10( 39)( 6) 0:58( 42)( 10) 2:43( 61)( 12) 9:17( 60)( 13) 2:57( 50)( 8) 2:42( 56)( 11) 4:53( 55)( 10) 5:01( 51)( 12) 2:43( 48)( 11) 3:09( 44)( 9) 5:40( 45)( 12) 5:10( 47)( 9) 9:18( 57)( 8) 6:19( 58)( 12) 3:16( 61)( 10) 3:13( 49)( 11) 2:08( 35)( 12) 1:47( 54)( 9) 0:46( 36)( 6)
5:10( 39)( 6) 6:08( 42)( 5) 8:51( 61)( 5) 18:08( 60)( 11) 21:05( 50)( 11) 23:47( 56)( 11) 28:40( 55)( 11) 33:41( 51)( 11) 36:24( 48)( 11) 39:33( 44)( 11) 45:13( 45)( 11) 50:23( 47)( 10) 59:41( 57)( 10) 66:00( 58)( 10) 69:16( 61)( 10) 72:29( 49)( 10) 74:37( 35)( 10) 76:24( 54)( 10) 77:10( 36)( 10)
11 Гутров Михаил СПАРТАК II 140 1974 01:23:25 +36:58 11 10:05( 39)( 12) 1:09( 42)( 12) 2:26( 61)( 7) 9:19( 60)( 14) 2:56( 50)( 7) 2:51( 56)( 12) 4:55( 55)( 11) 4:54( 51)( 11) 2:40( 48)( 10) 3:09( 44)( 9) 5:53( 45)( 13) 4:56( 47)( 8) 9:31( 57)( 9) 6:11( 58)( 11) 3:16( 61)( 10) 3:07( 49)( 10) 1:58( 35)( 11) 2:09( 54)( 11) 0:47( 36)( 7)
10:05( 39)( 12) 11:14( 42)( 12) 13:40( 61)( 12) 22:59( 60)( 13) 25:55( 50)( 13) 28:46( 56)( 13) 33:41( 55)( 13) 38:35( 51)( 13) 41:15( 48)( 13) 44:24( 44)( 13) 50:17( 45)( 12) 55:13( 47)( 11) 64:44( 57)( 11) 70:55( 58)( 11) 74:11( 61)( 11) 77:18( 49)( 11) 79:16( 35)( 11) 81:25( 54)( 11) 82:12( 36)( 11)
12 Гареев Эдуард Снежинск 160 1975 01:38:04 +51:37 12 12:58( 39)( 14) 1:01( 42)( 11) 2:56( 61)( 14) 6:04( 60)( 12) 4:25( 50)( 13) 3:47( 56)( 13) 6:43( 55)( 14) 5:53( 51)( 14) 5:11( 48)( 14) 3:08( 44)( 8) 4:57( 45)( 11) 5:26( 47)( 10) 18:59( 57)( 12) 4:10( 58)( 9) 3:11( 61)( 9) 3:20( 49)( 12) 1:06( 35)( 9) 2:27( 54)( 12) 1:00( 36)( 12)
12:58( 39)( 14) 13:59( 42)( 14) 16:55( 61)( 14) 22:59( 60)( 13) 27:24( 50)( 14) 31:11( 56)( 14) 37:54( 55)( 14) 43:47( 51)( 14) 48:58( 48)( 14) 52:06( 44)( 14) 57:03( 45)( 13) 62:29( 47)( 12) 81:28( 57)( 12) 85:38( 58)( 12) 88:49( 61)( 12) 92:09( 49)( 12) 93:15( 35)( 12) 95:42( 54)( 12) 96:42( 36)( 12)
13 Бушков Михаил КСО Партизан КМС 163 1977 3.13.12.2 6:14( 39)( 8) 1:09( 42)( 12) 2:37( 61)( 10) 5:34( 60)( 11) 4:22( 50)( 12) 2:21( 56)( 9) 5:07( 55)( 12) 4:16( 51)( 10) 2:21( 48)( 8) 3:54( 44)( 13) 1:19( 45)( 7)
6:14( 39)( 8) 7:23( 42)( 8) 10:00( 61)( 8) 15:34( 60)( 9) 19:56( 50)( 9) 22:17( 56)( 9) 27:24( 55)( 9) 31:40( 51)( 9) 34:01( 48)( 9) 37:55( 44)( 9) 39:14( 45)( 8)
14 Костин Олег I 175 1972 3.13.12.2 8:10( 39)( 11) 0:46( 42)( 3) 2:37( 61)( 10) 4:17( 60)( 6) 2:25( 50)( 2) 1:51( 56)( 4) 3:46( 55)( 5) 3:40( 51)( 5) 2:09( 48)( 3) 3:46( 44)( 12)
8:10( 39)( 11) 8:56( 42)( 11) 11:33( 61)( 11) 15:50( 60)( 10) 18:15( 50)( 8) 20:06( 56)( 8) 23:52( 55)( 8) 27:32( 51)( 8) 29:41( 48)( 6) 33:27( 44)( 7)
М-50, 16 КП, 4.500 м, набор высоты 180 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 41) 2( 38) 3( 33) 4( 61) 5( 58) 6( 43) 7( 56) 8( 59) 9( 46) 10( 44) 11( 60) 12( 61) 13( 49) 14( 35) 15( 54) 16( 36)
1 Глухов Сергей 800 1955 00:46:30 +00:00 1 4:39( 41)( 1) 0:44( 38)( 3) 2:06( 33)( 2) 1:48( 61)( 2) 6:05( 58)( 5) 6:10( 43)( 1) 1:18( 56)( 1) 3:48( 59)( 1) 4:03( 46)( 2) 3:35( 44)( 6) 2:52( 60)( 1) 2:57( 61)( 2) 2:22( 49)( 1) 0:51( 35)( 2) 1:27( 54)( 2) 0:35( 36)( 1) 1:00( 90)( 1)
4:39( 41)( 1) 5:23( 38)( 1) 7:29( 33)( 1) 9:17( 61)( 1) 15:22( 58)( 2) 21:32( 43)( 2) 22:50( 56)( 2) 26:38( 59)( 2) 30:41( 46)( 2) 34:16( 44)( 2) 37:08( 60)( 2) 40:05( 61)( 1) 42:27( 49)( 1) 43:18( 35)( 1) 44:45( 54)( 1) 45:20( 36)( 1) 46:20( 90)( 1)
2 Казаков Александр Златоуст I 188 1962 00:48:04 +01:34 2 6:49( 41)( 3) 0:40( 38)( 1) 2:02( 33)( 1) 1:31( 61)( 1) 3:02( 58)( 1) 6:23( 43)( 2) 1:21( 56)( 2) 4:25( 59)( 4) 4:25( 46)( 4) 3:01( 44)( 4) 3:02( 60)( 4) 3:47( 61)( 5) 2:37( 49)( 5) 1:15( 35)( 6) 1:32( 54)( 3) 1:02( 36)( 7) 1:01( 90)( 2)
6:49( 41)( 3) 7:29( 38)( 2) 9:31( 33)( 2) 11:02( 61)( 2) 14:04( 58)( 1) 20:27( 43)( 1) 21:48( 56)( 1) 26:13( 59)( 1) 30:38( 46)( 1) 33:39( 44)( 1) 36:41( 60)( 1) 40:28( 61)( 2) 43:05( 49)( 2) 44:20( 35)( 2) 45:52( 54)( 2) 46:54( 36)( 2) 47:55( 90)( 2)
3 Косолапов Алексей ЦСКА II 197 1960 00:50:23 +03:53 3 6:43( 41)( 2) 0:51( 38)( 6) 2:21( 33)( 3) 2:06( 61)( 5) 3:50( 58)( 2) 7:37( 43)( 3) 1:23( 56)( 4) 4:39( 59)( 6) 4:23( 46)( 3) 2:28( 44)( 1) 2:58( 60)( 3) 3:43( 61)( 4) 2:27( 49)( 2) 1:04( 35)( 4) 1:49( 54)( 5) 0:44( 36)( 4) 1:04( 90)( 4)
6:43( 41)( 2) 7:34( 38)( 3) 9:55( 33)( 3) 12:01( 61)( 3) 15:51( 58)( 3) 23:28( 43)( 3) 24:51( 56)( 3) 29:30( 59)( 3) 33:53( 46)( 3) 36:21( 44)( 3) 39:19( 60)( 3) 43:02( 61)( 3) 45:29( 49)( 3) 46:33( 35)( 3) 48:22( 54)( 3) 49:06( 36)( 3) 50:10( 90)( 3)
4 Березин Михаил 'Спартак' Челябинск I 195 1963 00:51:29 +04:59 4 9:22( 41)( 8) 0:41( 38)( 2) 2:23( 33)( 4) 1:53( 61)( 3) 4:08( 58)( 3) 8:09( 43)( 4) 1:21( 56)( 2) 4:24( 59)( 3) 4:38( 46)( 5) 2:35( 44)( 2) 2:54( 60)( 2) 2:41( 61)( 1) 2:34( 49)( 4) 0:50( 35)( 1) 1:09( 54)( 1) 0:35( 36)( 1) 1:01( 90)( 2)
9:22( 41)( 8) 10:03( 38)( 7) 12:26( 33)( 6) 14:19( 61)( 6) 18:27( 58)( 4) 26:36( 43)( 4) 27:57( 56)( 4) 32:21( 59)( 4) 36:59( 46)( 4) 39:34( 44)( 4) 42:28( 60)( 4) 45:09( 61)( 4) 47:43( 49)( 4) 48:33( 35)( 4) 49:42( 54)( 4) 50:17( 36)( 4) 51:18( 90)( 4)
5 Шуплецов Николай Златоуст II 180 1960 00:59:53 +13:23 5 8:00( 41)( 5) 0:44( 38)( 3) 2:28( 33)( 6) 2:19( 61)( 8) 11:14( 58)( 7) 8:37( 43)( 6) 1:27( 56)( 5) 3:58( 59)( 2) 3:50( 46)( 1) 2:44( 44)( 3) 3:14( 60)( 5) 2:58( 61)( 3) 2:33( 49)( 3) 0:53( 35)( 3) 2:16( 54)( 6) 0:58( 36)( 6) 1:26( 90)( 7)
8:00( 41)( 5) 8:44( 38)( 5) 11:12( 33)( 5) 13:31( 61)( 5) 24:45( 58)( 7) 33:22( 43)( 7) 34:49( 56)( 7) 38:47( 59)( 7) 42:37( 46)( 6) 45:21( 44)( 6) 48:35( 60)( 5) 51:33( 61)( 5) 54:06( 49)( 5) 54:59( 35)( 5) 57:15( 54)( 5) 58:13( 36)( 5) 59:39( 90)( 5)
6 Галкин Игорь КДЮСШ ЧТЗ Галкины 191 1966 01:01:19 +14:49 6 9:04( 41)( 7) 1:02( 38)( 9) 3:13( 33)( 8) 2:20( 61)( 10) 4:13( 58)( 4) 9:29( 43)( 7) 1:41( 56)( 6) 4:40( 59)( 7) 4:41( 46)( 6) 4:10( 44)( 8) 4:24( 60)( 7) 3:53( 61)( 7) 3:08( 49)( 6) 1:38( 35)( 7) 1:41( 54)( 4) 0:42( 36)( 3) 1:07( 90)( 5)
9:04( 41)( 7) 10:06( 38)( 8) 13:19( 33)( 8) 15:39( 61)( 8) 19:52( 58)( 5) 29:21( 43)( 5) 31:02( 56)( 5) 35:42( 59)( 5) 40:23( 46)( 5) 44:33( 44)( 5) 48:57( 60)( 6) 52:50( 61)( 6) 55:58( 49)( 6) 57:36( 35)( 6) 59:17( 54)( 6) 59:59( 36)( 6) 61:06( 90)( 6)
7 Гуревич Яков СШОР №5, Гуревич I 183 1956 01:10:38 +24:08 7 9:34( 41)( 9) 1:06( 38)( 10) 3:25( 33)( 9) 1:54( 61)( 4) 7:55( 58)( 6) 8:15( 43)( 5) 1:44( 56)( 7) 4:36( 59)( 5) 5:28( 46)( 7) 3:29( 44)( 5) 6:15( 60)( 8) 6:26( 61)( 8) 3:28( 49)( 7) 1:43( 35)( 8) 2:56( 54)( 7) 0:53( 36)( 5) 1:20( 90)( 6)
9:34( 41)( 9) 10:40( 38)( 9) 14:05( 33)( 9) 15:59( 61)( 9) 23:54( 58)( 6) 32:09( 43)( 6) 33:53( 56)( 6) 38:29( 59)( 6) 43:57( 46)( 7) 47:26( 44)( 7) 53:41( 60)( 7) 60:07( 61)( 7) 63:35( 49)( 7) 65:18( 35)( 7) 68:14( 54)( 7) 69:07( 36)( 7) 70:27( 90)( 7)
8 Огородников Петр Златоуст 193 1993 3.13.12.2 12:04( 41)( 10) 1:01( 38)( 8) 2:56( 33)( 7) 2:19( 61)( 8)
12:04( 41)( 10) 13:05( 38)( 10) 16:01( 33)( 10) 18:20( 61)( 10)
9 Кукутин Андрей Златоуст II 199 1960 3.13.12.2 8:51( 41)( 6) 0:52( 38)( 7) 3:27( 33)( 10) 2:12( 61)( 6) 15:08( 58)( 8) 11:00( 43)( 8) 1:58( 56)( 8) 5:17( 59)( 8) 5:38( 46)( 8) 3:47( 44)( 7) 4:15( 60)( 6) 3:49( 61)( 6) 6:41( 49)( 8) 1:14( 35)( 5)
8:51( 41)( 6) 9:43( 38)( 6) 13:10( 33)( 7) 15:22( 61)( 7) 30:30( 58)( 8) 41:30( 43)( 8) 43:28( 56)( 8) 48:45( 59)( 8) 54:23( 46)( 8) 58:10( 44)( 8) 62:25( 60)( 8) 66:14( 61)( 8) 72:55( 49)( 8) 74:09( 35)( 8)
10 Мирошниченко Эдуард Миасс I 201 1967 3.13.12.2 7:11( 41)( 4) 0:48( 38)( 5) 2:23( 33)( 4) 2:13( 61)( 7) 43:25( 58)( 9)
7:11( 41)( 4) 7:59( 38)( 4) 10:22( 33)( 4) 12:35( 61)( 4) 56:00( 58)( 9)
М-60, 13 КП, 4.000 м, набор высоты 155 м
№п/п Фамилия, имя Коллектив Квал Номер ГР РезультатОтставан Место Прим 1( 39) 2( 38) 3( 61) 4( 57) 5( 43) 6( 56) 7( 59) 8( 60) 9( 61) 10( 49) 11( 35) 12( 54) 13( 36)
1 Свистунов Владимир Миасс-20 КМС 125 1949 00:53:47 +00:00 1 5:58( 39)( 1) 1:52( 38)( 1) 3:07( 61)( 2) 11:15( 57)( 1) 7:47( 43)( 7) 1:56( 56)( 6) 4:19( 59)( 2) 3:34( 60)( 5) 3:47( 61)( 1) 3:37( 49)( 5) 1:27( 35)( 5) 2:34( 54)( 5) 1:08( 36)( 5) 1:13( 90)( 5)
5:58( 39)( 1) 7:50( 38)( 1) 10:57( 61)( 1) 22:12( 57)( 1) 29:59( 43)( 1) 31:55( 56)( 1) 36:14( 59)( 1) 39:48( 60)( 1) 43:35( 61)( 1) 47:12( 49)( 1) 48:39( 35)( 1) 51:13( 54)( 1) 52:21( 36)( 1) 53:34( 90)( 1)
2 Гаврилов Сергей г. Миасс КМС 158 1947 00:57:26 +03:39 2 7:55( 39)( 3) 2:04( 38)( 2) 3:18( 61)( 3) 17:54( 57)( 6) 5:51( 43)( 1) 1:39( 56)( 4) 4:15( 59)( 1) 2:46( 60)( 3) 4:20( 61)( 4) 2:37( 49)( 1) 1:00( 35)( 4) 1:44( 54)( 4) 0:43( 36)( 3) 1:06( 90)( 3)
7:55( 39)( 3) 9:59( 38)( 3) 13:17( 61)( 3) 31:11( 57)( 3) 37:02( 43)( 2) 38:41( 56)( 2) 42:56( 59)( 2) 45:42( 60)( 2) 50:02( 61)( 2) 52:39( 49)( 2) 53:39( 35)( 2) 55:23( 54)( 2) 56:06( 36)( 2) 57:12( 90)( 2)
3 Крохалев Александр СШОР №5, Крохалев КМС 148 1950 00:59:03 +05:16 3 8:56( 39)( 5) 3:29( 38)( 6) 3:21( 61)( 4) 17:15( 57)( 4) 6:04( 43)( 3) 1:28( 56)( 3) 4:20( 59)( 3) 2:43( 60)( 1) 4:05( 61)( 3) 2:52( 49)( 3) 0:59( 35)( 2) 1:32( 54)( 2) 0:41( 36)( 2) 1:05( 90)( 2)
8:56( 39)( 5) 12:25( 38)( 5) 15:46( 61)( 4) 33:01( 57)( 4) 39:05( 43)( 3) 40:33( 56)( 3) 44:53( 59)( 3) 47:36( 60)( 3) 51:41( 61)( 3) 54:33( 49)( 3) 55:32( 35)( 3) 57:04( 54)( 3) 57:45( 36)( 3) 58:50( 90)( 3)
4 Бикбулатов Урал г. Миасс КМС 141 1946 01:00:22 +06:35 4 6:55( 39)( 2) 2:09( 38)( 3) 4:00( 61)( 5) 21:14( 57)( 7) 5:54( 43)( 2) 1:26( 56)( 2) 4:26( 59)( 4) 2:44( 60)( 2) 4:00( 61)( 2) 2:54( 49)( 4) 0:59( 35)( 2) 1:38( 54)( 3) 0:43( 36)( 3) 1:07( 90)( 4)
6:55( 39)( 2) 9:04( 38)( 2) 13:04( 61)( 2) 34:18( 57)( 5) 40:12( 43)( 5) 41:38( 56)( 5) 46:04( 59)( 5) 48:48( 60)( 4) 52:48( 61)( 4) 55:42( 49)( 4) 56:41( 35)( 4) 58:19( 54)( 4) 59:02( 36)( 4) 60:09( 90)( 4)
5 Симашев Леонид Златоуст II 162 1952 01:01:26 +07:39 5 10:13( 39)( 6) 4:14( 38)( 7) 3:06( 61)( 1) 11:56( 57)( 2) 10:20( 43)( 9) 1:14( 56)( 1) 4:29( 59)( 5) 3:23( 60)( 4) 5:54( 61)( 6) 2:44( 49)( 2) 0:48( 35)( 1) 1:19( 54)( 1) 0:36( 36)( 1) 0:58( 90)( 1)
10:13( 39)( 6) 14:27( 38)( 7) 17:33( 61)( 6) 29:29( 57)( 2) 39:49( 43)( 4) 41:03( 56)( 4) 45:32( 59)( 4) 48:55( 60)( 5) 54:49( 61)( 5) 57:33( 49)( 5) 58:21( 35)( 5) 59:40( 54)( 5) 60:16( 36)( 5) 61:14( 90)( 5)
6 Лавринов Алексей Златоуст III 132 1953 01:32:00 +38:13 6 11:48( 39)( 8) 2:25( 38)( 4) 5:17( 61)( 7) 33:05( 57)( 9) 6:13( 43)( 4) 1:58( 56)( 7) 6:15( 59)( 7) 4:36( 60)( 7) 6:35( 61)( 7) 4:43( 49)( 6) 1:58( 35)( 7) 4:12( 54)( 6) 1:10( 36)( 6) 1:27( 90)( 6)
11:48( 39)( 8) 14:13( 38)( 6) 19:30( 61)( 7) 52:35( 57)( 9) 58:48( 43)( 9) 60:46( 56)( 9) 67:01( 59)( 8) 71:37( 60)( 7) 78:12( 61)( 7) 82:55( 49)( 7) 84:53( 35)( 7) 89:05( 54)( 6) 90:15( 36)( 6) 91:42( 90)( 6)
7 Муфтахов Рим Златоуст-СШ №4 I 105 1944 3.13.12.2 8:02( 39)( 4) 4:16( 38)( 8) 4:38( 61)( 6) 21:43( 57)( 8) 6:48( 43)( 5) 1:40( 56)( 5) 4:43( 59)( 6)
8:02( 39)( 4) 12:18( 38)( 4) 16:56( 61)( 5) 38:39( 57)( 7) 45:27( 43)( 6) 47:07( 56)( 6) 51:50( 59)( 6)
8 Гришанов Юрий Миасс-20 КМС 108 1938 3.13.12.2
9 Горелик Борис СПАРТАК I 115 1945 3.13.12.2 10:47( 39)( 7) 5:59( 38)( 9) 5:51( 61)( 8) 14:44( 57)( 3) 10:05( 43)( 8) 2:40( 56)( 8) 6:47( 59)( 8) 4:34( 60)( 6) 5:47( 61)( 5) 5:15( 49)( 7) 1:54( 35)( 6)
10:47( 39)( 7) 16:46( 38)( 8) 22:37( 61)( 8) 37:21( 57)( 6) 47:26( 43)( 7) 50:06( 56)( 7) 56:53( 59)( 7) 61:27( 60)( 6) 67:14( 61)( 6) 72:29( 49)( 6) 74:23( 35)( 6)
10 Минаев Юрий Миасс-20 151 1965 3.13.12.2 20:36( 39)( 9) 3:01( 38)( 5) 7:36( 61)( 9) 17:39( 57)( 5) 7:14( 43)( 6) 3:12( 56)( 9)
20:36( 39)( 9) 23:37( 38)( 9) 31:13( 61)( 9) 48:52( 57)( 8) 56:06( 43)( 8) 59:18( 56)( 8)
Главный судья Чернецов Г.П.
Главный секретарь